فروشگاه اینترنتی نارسیب

call us icon
قوانین ما

تعریف مشتری:

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات فروشگاه نارسیب اقدام کند.

همچنین از آنجا که فروشگاه نارسیب یک وب‌سایت آنلاین است، طبق قانون تجارت الکترونیک، مشتری یا مصرف کننده فردی است که به منظوری جز تجارت یا شغل حرفه‌ای به خرید کالا یا خدمات اقدام می‌کند.

قوانین مرجوعی:

فروشگاه نارسیب جهت ایجاد تجربه خریدی دلپذیربرای شما عزیزان، اطلاعات مورد نیاز خرید را برای هر محصول درج نموده‌است و پاسخگوی سوالات شما در بخش نظرات محصول هست. همچنین نارسیب موظف هست در صورت عدم تطابق محصول با مشخصات نوشته شده، محصول را بدون هزینه اضافی محصول را بازپس بگیرد و هزینه پرداخت شده را در قالب برگشت وجه یا تخصیص اعتبار به کیف پول دیجیتالی به مشتری بازگرداند. 

در صورتی که بسته‌بندی محصول یا برچسب روی آن مخدوش شده‌ باشد، نارسیب هیچ مسئولیتی در قبال بازپس‌گیری آن محصول ندارد. پس از مشتریان عزیز خواهش می‌کنیم قبل اطمینان از سلامت محصول، بسته بندی محصول را مخدوش نکنید و کارتن پستی را دور نیندازند. 

هزینه ارسال محصول مرجوعی به فروشگاه نارسیب به عهده خود مشتری می‌باشد. برای دریافت آدرس دقیق فروشگاه، به بخش درباره ما مرجعه کنید.

مشتریان گرامی برای مرجوعی کالاها تا 2 ساعت پس از دریافت بسته فرصت دارند تا از طریق راه‌های اعلام شده، با بخش پشتیبانی هماهنگ کنند. 

برای اطلاع دقیق از مراحل مرجوعی، می‌توانید به بخش مرجوعی کالا مراجعه کنید.

اختیارات فروشگاه:

فروشگاه نارسیب این امکان را دارد که سفارشات ثبت‌شده را به دلیل عدم موجودی یا تغیرات در فروشگاه لغو کند؛ در این صورت مبلغ سفارش تا 1 روز کاری به حساب شما بازگردانده می‌شود. بدیهی است که برای بازگشت هزینه، باید اطلاعات بانکی خود را(شماره شبا) تکمیل نمایید.

روزهای کاری:

شما می‌توانید در 24 ساعت 7 روز هفته اقدام به ثبت سفارش نمایید و سفارشات شما نهایتاً تا 1 روز کاری پردازش می‌شوند.

وب‌سایت نارسیب در روزهای شنبه تا پنجشنبه از ساعت 10 صبح تا 6 بعدازظهر، به جز روزهای تعطیل رسمی، امکان پشتیبانی از سوالات شما را دارد. 

همچنین برای خرید حظوری، از ساعت 9 صبح تا 12 شب آماده خدمت دهی به شما عزیزان هستیم.

پشتیبانی 24 ساعته
ضمانت بازگشت کالا
ضمانت اصل بودن کالا
تحویل اکسپرس
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به مجموعه نارسیب می باشد.
brand logo